הוליסטיק פלייס גאים להציג – פזית גז-אבגר: דולה מנוסה הצטרפה לכוחותינו!

לאחר החוויה של לידת בני הבכור לפני כ-7 שנים, הבנתי בכל נימי גופי שאני רוצה לתמוך בנשים בזמן הלידה. בשבוע 37, הוזמנתי לבדיקת אולטרה סאונד. הרופא, לאחר בחינת התוצאות, קבע שיש מיעוט מי שפיר ושצריך לזרז. הלם. למרות התעקשותי ותחנוניי שייתנו לי עוד מספר ימים לשתות ה.מ.ו.ן מים כדי לשפר את המצב, נתקלתי בגישה מאיימת ומפחידה של ״את מעדיפה תינוק בריא, לא?״ בזה כבר לא יכולתי להילחם. נכנעתי. נלחצתי. הרגשתי שפישלתי. הרופאים לא הקשיבו לפחדי. בנוכחותה של הדולה שלי, הצלחתי למצוא את האומץ להשמיע את קולי במהלך הלידה, ולסרב למה שלא הרגיש לי נכון.  הלידה נגמרה בהצלחה. בהתבוננות לאחור הבנתי שגם אם הלידה לא הייתה כפי שתכננתי, עדיין נשארתי עם הרגשה חיובית ומעצימה של שותפה פעילה בחוויה שלי.פז דולה

היום, כדולה מנוסה, התמיכה שלי היא קודם כל רגשית. הרי בלידה אנחנו הורמונליות ופגיעות, וכל הצעה להתערבות רפואית (שחורגת מהחזון שלנו ללידה מושלמת) יכולה לערער את ביטחוננו ולגרום לחוסר אונים. אני אהיה לצידך בחדר הלידה כדי לתת לך את תחושת הביטחון הזו.

כדי להתמודד עם הצירים בצורה יעילה, תוכלי להשתמש בגופך באופן שיקדם את הלידה ויקל על כאבייך. כמעסה, רקדנית, ורייקי מאסטר, אוכל להנחות אותך ולתמוך בך תוך כדי תנועה, לחיצות, שמנים ארומתיים, רפלקסולוגיה, ועוד מגוון כלים שיש ברשותי. כדי להחזיר את האינטימיות לחדר הלידה, אשמח להנחות את בן/בת זוגך לתמוך באופן שיאפשר לכם להרגיש כשותפים מלאים לחוויה.

ידע נותן תחושת כוח. לאורך כל הלידה אתן לך את המידע לו תזדקקי על מנת שתוכלי לקבל החלטות משכילות הנכונות לך, לבן/בת-זוגך, ולתינוקך.   


שירותים:

ליווי הריון ולידה במודיעין ואיזור המרכז

עיסוי הריון – בקליניקת הוליסטיק פלייס, מכבים

שיעורי הכנה ללידה


צרי עמי קשר 050-574-3630

או דרך הפייסבוק:


דברי לקוחותיי: